top of page
  • Zdjęcie autoraMaxima Wykładziny

Płytki Fortelock – wytrzymały, funkcjonalny i szybki sposób aranżacji podłogi

Zaktualizowano: 6 lis 2020

Nieczęsto natrafiamy na rozwiązania aranżacyjne, które doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach użytkowych, przemysłowych, jak i mieszkalnych. Ostatnie czasy przyniosły jednak całkiem sporo nowych typów podłóg i sposobów ich kładzenia. Z pewnością można do nich zaliczyć płytki PCV Fortelock, których szeroki asortyment znajduje się w ofercie sklepu Maxima.


Swoją fakturą i specyficzną metodą położenia przypominają najczęściej puzzle. Trudno się temu dziwić, ponieważ sposób kładzenia płytek Fortelock jest niczym innym, jak właśnie układaniem idealnie do siebie pasujących elementów.


Poszczególne płytki Fortelock połączone są ze sobą bardzo wytrzymałym systemem zamków. Głównymi cechami tego produktu jest wysoka jakość wykonania i odporność na wiele czynników zewnętrznych. Płytki Fortelock nie są podatne na wgniecenia, zniekształcenia i uszkodzenia, także te chemiczne.


Wysoka klasa wytrzymałości płytek sprawia, że są one idealnym wyborem dla miejsc o dużym natężeniu ruchu lub takich, w których podłoga narażona jest na częste uszkodzenia. To właśnie dzięki temu płytki Fortelock znajdują zastosowanie w pomieszczeniach przemysłowych, magazynowych, produkcyjnych, komercyjnych, budynkach użytku publicznego, hotelach, szkołach, biurach i siłowniach. Jednak nie tylko obiekty usługowe wyposażane są w płytki Fortelock. Coraz częściej ten specyficzny typ podłogi cieszy się uznaniem wśród osób urządzających prywatne budynki mieszkalne, a zwłaszcza piwnice, garaże i wszelkie pomieszczenia stanowiące techniczne zaplecze domu.

Za wyborem płytek zamkowych Fortelock przemawia szybki i niewymagający dużego zaangażowania sposób konserwacji. Podstawową cechą opisywanego rodzaju podłogi jest także łatwość montażu. Układanie zamkowych płytek nie wymaga specjalnego, czasochłonnego przygotowania podłoża, specjalistycznych narzędzi ani klejenia. Proces kładzenia podłogi Fortelock przebiega bardzo sprawnie.


Modułowość płytek zamkowych sprawia, że nie musimy już martwić się o wszelkie poważne uszkodzenia. Z powodzeniem możemy wymienić każdą z płytek lub zmieniać ich położenie. Problemu nie powinien nam sprawić ich demontaż. Nie bez znaczenia jest także komfort użytkowania tego typu podłogi. Doskonale wytłumia ona kroki i wibracje oraz zapewnia izolację termiczną.


Warto na koniec wspomnieć, że wybierając płytki zamkowe Fortelock dbamy o środowisko. Elementy podłogi wykonane są z powtórnie przetworzonych materiałów. Z powodzeniem można więc poddać zużyte już płytki recyklingowi.


Jeżeli zależy nam na wytrzymałej i funkcjonalnej podłodze, którą zamontujemy w szybkim czasie, doskonałym rozwiązaniem będzie właśnie wybór komfortowych w użytkowaniu płytek Fortelock. Wysoka jakość wykonania, recyklingowe, odporne na uszkodzenia materiały i duże możliwości aranżacyjne zamkowych płytek sprawiają, że sprawdzą się one w wielu wnętrzach o różnym przeznaczeniu i natężeniu ruchu.1068 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page