top of page
  • Zdjęcie autoraMaxima Wykładziny

Wycieraczki systemowe

Zaktualizowano: 6 lis 2020


Moment przekroczenia progu każdego mieszkania, czy lokalu usługowego jest jednym z najważniejszych etapów poznawania nowego miejsca. Nierzadko to właśnie ta chwila zaważa na wizerunku firmy lub właściciela obiektu. Dlatego tak ważne jest, aby od początku sprawiać dobre wrażenie czystego, estetycznego wnętrza, które kojarzy się z profesjonalizmem i gościnnością.


Utrzymanie wysokiego poziomu czystości w lokalach, które charakteryzują się dużym natężeniem ruchu jest niezwykle trudne. Nawet niewielkie zabrudzenie obuwia przy dużej liczbie osób przekraczających wejście do lokalu może skutecznie zabrudzić jego podłogi. Okazuję się też, że mimo zatrudnienia prężnie działającej firmy sprzątającej często nie jesteśmy w stanie rozwiązać tego problemu.


Dlatego firmy chcące być kojarzone z wysoką jakością oferowanych usług i nieskazitelnym wizerunkiem powinny sięgać po sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Odpowiadając na to zapotrzebowanie sklep Maxima posiada w swojej szerokiej ofercie profesjonalnie działające wycieraczki systemowe.Szerokie zastosowanie wycieraczek systemowych w różnego typu lokalach usługowych, biurach i obiektach użyteczności publicznej to najlepszy dowód na użyteczność tego produktu oraz jego efektywność. Wysoka jakość wykonania naszych wycieraczek gwarantuje najwyższą skuteczność w zbieraniu zabrudzeń i tym samym chronieniu podłóg.


Wycieraczki systemowe zapewniają niższy stopień zanieczyszczeń i zabrudzeń wnętrza wyposażonego w nie lokalu. Pracownicy, klienci i użytkownicy obiektu nie będą już narażeni na szkodliwą działalność dużej ilości kurzu, dzięki czemu wzrośnie poziom komfortu osób korzystających z pomieszczeń.Wyposażenie wejścia obiektu w wycieraczki systemowe to przedłużenie żywotności podłóg. Mniejsza ilość zanieczyszczeń to zapewnienie podłogom ich pełnej funkcjonalności i gwarancja znacznej redukcji wszelkich zniszczeń. Wycieraczki podłogowe skutecznie obniżą także wszelkie koszty konserwacji podłoża.Jeżeli więc komfort użytkowników budynku oraz dbałość o całokształt wizerunku firmy jest dla ciebie priorytetem, systemowe wycieraczki pomogą w osiągnięciu tego celu. Wybór wycieraczek znajdujących się w asortymencie sklepu Maxima to nie tylko gwarancja podwyższenia standardu wnętrza, ale też rozwiązanie praktyczne, które przyczyni się do obniżenia stopnia eksploatacji lokalu.

138 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page